Tulipaner mod mur

Kontakt DesignHaver på tlf. 87 57 11 22  /  e-mail: tor@designhaver.dk

 

Du er altid meget velkommen til at ringe eller maile til os for at høre, hvordan du kommer videre med dine havedrømme eller en konkret haveudfordring.

Mange af vores kunder får lavet en målfast haveplan, og den fortæller vi gerne - helt uforpligtende - mere om. Vi sætter også gerne flere ord på de produkter, som for eksempel gasbål og loungemøbler, vi selv har designet.

 

DesignHaver
Silkeborgvej 53
8000 Aarhus

Kontakt DesignHaver teamet

Tor.jpg

Tor Haddeland

Indehaver - Salg og design

Mobil: 40 77 78 53

E-mail: tor@designhaver.dk

Maja-Christina-Lindberg.jpg

Maja Christina Lindberg

Markedsføring og grafisk design

Mobil: 41 23 06 13

E-mail: maja@designhaver.dk

jeanette.jpg

Jeanette Gjerulff Schmidt

Bogholder

 

E-mail: jeanette@designhaver.dk

ulrik_2.jpg

Ulrik Karberg

Havearkitekt

Mobil: 22 63 93 04

E-mail: ulrik@designhaver.dk

lars.jpg

Lars Bach

Havearkitekt

Mobil: 61 28 55 75

E-mail: lars@designhaver.dk

andreas.jpg

Andreas Munk Asmussen

Projektleder/Anlægsgartner

Mobil: 22 59 55 16

E-mail: andreas@designhaver.dk

Erik.jpg

Erik Kragsig

Projektleder/Anlægsgartner

Mobil: 25 35 11 22

E-mail: erik@designhaver.dk

Få tegnet en målfast og unik haveplan for kun 9.950,-

Se et par af vores prestigehaver i BO BEDRE

Så langt kan du komme sammen med os

Dyk ned i reportagerne
Havearkitekt i Bo Bedre
Menu